Plotki z życia gwiazd
Aleksandra Kwaśniewska córka byłego prezydenta Polski, dziennikarka. W czasach prezydentury ojca o Oli mało słyszeliśmy, wiadomo było, że Państwo Kwaśniewscy mają córkę. Do prasy przeciekło niewiele zdjęć dziewczyny. Publicznie i oficjalnie pokazała się w 2000 roku, kiedy to została zaproszona na bal dzieci przywódców państw w Paryżu. Zdaje się, Viva zamieściła relację z tego balu, na którym to dwie panie Kwaśniewskie zaprezentowały się w pięknych sukniach od polskich projektantów.

Potem przyszedł Taniec z gwiazdami i tu się zaczęło... Ola zajęła drugie miejsce, ujęła publiczność wdziękiem i szczerością. Posypały się propozycje. Dziewczyna stała się jedną z polskich celebritis, co związane było z wywiadami, bywaniem na imprezach, dużym zainteresowaniem jej życiem prywatnym. Najpierw poprowadziła Kulisy tańca z gwiazdami, potem zaczęła pracować w Dzień Dobry TVN. Do czasu feralnego programu, gdzie zaczęła na wizji tłumaczyć swojego ojca z wszystkim już znanej i obśmianej "choroby filipińskiej". Po tym incydencie zniknęła z wizji. Dopiero w tym roku dostała drugą szansę w TV4 współprowadzi program Mała czarna. Prywatnie jest związana z Wojciechem Szuchnickim, mówi się, że młodzi są zaręczeni. Co jakiś czas pojawiają się w prasie informacje na temat ślubu tej dwójki, niestety nie potwierdzone.

Aleksandra jest bardzo sympatyczną młodą kobietą i jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to bardzo eksponuje nogi, które rzeczywiście godne są pokazywania. My chcielibyśmy zobaczyć więcej, ale czy córce prezydenta wypada pokazać się nago w Playboy czy CKM jeśli nawet niewinny Taniec z gwiazdami podobno nie zyskał akceptacji ojca?
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl