Plotki z życia gwiazd
Danuta Stenka to jedna z nielicznych polskich aktorek w średnim wieku, która nie przestaje grać i nie przestaje być ogromnie popularna. Urodziła się na Kaszubach, po studiach grała w Teatrze Współczesnym w Szczecinie, następnie przeniosła się do stolicy. Jej mąż Janusz Grzelak, również aktor, postawił na karierę żony. Mają dwie córki Paulinę i Wiktorię.

Danuta Stenka jest bez wątpienia piękną kobietą, która bez względu na wiek przyciąga męskie i nie tylko spojrzenia. Ma w sobie to coś. Ja zwróciłam na nią uwagę w kontrowersyjnej Bożej Podszewce. Potem był film za filmem, nie sposób tu wszystkich wymieniać (Prowokator, Nigdy w życiu, Qvo vadis, Chopin. Pragnienie miłości, Katyń, Dzieci Ireny Sendlerowej)z zestawienia tych tytułów widać w jak różnym repertuarze aktorka występuje.

Zagrała również w ostatnich kinowych przebojach Ciacho i Randka w ciemno. W popularnych programach służących promowaniu gwiazd jest obecna, ale z umiarem. Mam wrażenie, że chętniej udziela wywiadów w prasie. Nic mi też nie wiadomo o nagich sesjach aktorki w Playboyu czy CKM, a szkoda,ponieważ wydaje się, że już się na nie nie zdecyduje.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl