Plotki z życia gwiazd
Iza Miko to znana aktorka, tancerka, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych i z tym krajem wiąże nadzieje na wielką karierę. Jest córką znanego aktora Aleksandra Mikołajczaka. Jako mała dzieczynka zaczęła trenować taniec, który był jej wielka pasją. Bardzo dużo pracowała. I w końcu została zauważona i zaproszona do Stanów na styendium. Miała tylko cztenaście lat. W Stanach została dwa lata, jednak kontuzje nabyte podczas treningów uniemożliwiły jej karierę tancerki.

Izabella Miko zaczęła więc próbować swych sił jako aktorka i modelka. Z powodzeniem. Zmieniła wtedy nazwisko na krótsze. Zagrała w filmie o wymownym tytule Spełnione marzenia, a potem w trilerze Straceni. To dało jej jaką taką pozycję w fabryce snów. Często jednak odwiedzała i odwiedza Polskę. Długo związana była z polskim aktorem Maciejem Zakościelnym. Niedawno oglądaliśmy ją w polskim filmie Kochaj i tańcz obok Mateusza Damięckiego. Wystąpiła w You can dance oraz była gościem Szymona Majewskiego.

Niebawem ma wystąpić w następnej amerykańskiej produkcji. Iza nie pokazywała sie nago ani w polskim ani w amerykańskim Playboyu, choć była na liście 100 najseksowniejszych kobiet świata. Może jeszcze doczekamy się na jej nagą sesję. Albo zobaczymy w jakimś polskim fimie. Życzymy spełnienia marzeń.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl