Plotki z życia gwiazd
Joanna Krupa to ostatnio bardzo głośna postać. Nie tylko w Polsce, ale także na świecie.Jest amerykańską modelką i aktorką polskiego pochodzenia. Z Polski wyjechała jako mała dziewczynka.Zamieszkała z matką w Chicago, na początku w dość ciężkich warunkach. Jako nastolatka zaczęłą szukać swojej szansy w Los Angeles. I udało się : pierwsze zdjęcia, kontrakty, epizody filmowe zrobiły swoje. Piękna Polka, wręcz symbol słowiańskiej urody stała się rozpoznawalna.

W Polsce zrobiło się o niej głośno gdy wystąpiła w amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami. Wcześniej jednak w 2005r. pozowała nago dla polskiego PLayboya, a dla polskiego CKM aż czterokrotnie. W Stanach Maxim umieścił ją na liście 100 najgorętszych kobiet, a w amerykańskim Plaboyu znalazła się na 25 miejscu najseksowniejszych kobiet świata. Patrząc na zdjęcia tej trzydziestolatki nie ma się co dziwić. Joanna znana jest również ze swojego udziału w akcjach na rzecz zwierząt. Ostatnio jej nagie zdjęcie z krzyżem zrobione właśnie w związku z taką akcją narobiło mnóstow szumu. No ale o to właśnie chodziło.

Prywatnie modelka związana jest z Romainem Zago właścicielem luksusowego klubu. Są duże szanse na to, że niebawem pokaże się w telewizji polskiej, częste wzmianki o niej w TVN własnie na to wskazują. Czekamy, ponieważ z przyjemnością popatrzymy na piękną modelkę.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl