Plotki z życia gwiazd
Joanna Liszowska polska aktorka, zaczynała w Krakowie w najlepszych teatrach. Stała się popularna dzięki serialowi Na dobre i na złe, jak również dlatego, że dużo bywała i bywa na warszawskich salonach. Swojego czasu udzielała tez wielu wywiadów na temat swoich kilku narzeczonych. O jej ślubie słyszeliśmy wielokrotnie, pogłoski jednak mijały się z prawda, ślubu do tej pory nie było.

Popularność Joanny Liszowskiej bardzo wzrosła w czasie gdy występowała w Tańcu z gwiazdami. Dyskutowano wtedy o jej wyglądzie, pełnych kształtach, sexapilu. Wystąpiła w takich programach jak Kuba Wojewódzki czy Szymon Majewski Show.
Do jej spektakularnych sukcesów należał występ w Jak oni śpiewają. Liszowska zajęła pierwsze miejsce. Później zaproponowano jej prowadzenie piątej edycji tego programu.

Wystąpiła nago w Playboyu dwa razy w 2005 i 2006 roku. Obecnie jej gwiazda trochę przyblakła. Nawet w Na dobre i na złe grana przez nią doktor Dorota zginęła w wypadku samochodowym. Może szykuje się jakaś nowa ciekawa kreacja?
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl