Plotki z życia gwiazd
Kasia Kowalska to polska wokalistka poprockowa. Początki jej kariery to lata 90-te. U Kasi ambitne teksty przeplatają się z komercją. Zadebiutowała płytą Gemini, potem był przebój A to co mam.
Według mnie jeden z lepszych jej kawałków. Piosenkarka reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, ale zajęła dalekie 14 miejsce. W 1998 zagrała w głośnym wtedy filmie Nocne graffiti.

Następny etap jej kariery to współpraca i związek z Kostkiem Yoriadisem. Razem pracowali i stworzyli też związek. Urodziła się im córeczka Ola. Niestety doszło do rozstania tak na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Piosenkarka nigdy specjalnie nie nastawiona optymistycznie do świata, popadła w jeszcze większe przygnębienie. Jednak czas leczy rany i tak się stało w przypadku Kasi.

Poszukiwania partnera życiowego skończyły się związkiem z Marcinem Ułanowskim. Kasia nie dawno urodziła synka Ignacego. Nagrała nową płytę. Ruszyła w trasy koncertowe. Wygląda kwitnąco i widać od razu, że macierzyństwo jej służy. Niestety nie należy raczej do kobiet rozbierających się w Playboyu czy CKM ale za to miała ciekawą sesję w Machina.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl