Plotki z życia gwiazd
Katarzyna Figura to aktorka znana wszystkim Polakom. Zaczynała głośno , w smutnych czasach PRL- u wystąpiła w filmie „Pociąg do Hollywood” gdzie prezentowała swe bujne kształty. Jej prawie odsłonięty biust zapadł w pamięć wszystkim widzom i Kasia została polską seksbombą. Faktycznie jako młoda kobieta marzyła o wyjeździe do fabryki snów, w końcu zrealizowała swoje marzenia , zagrała nawet u samego Altmana ale kariery nie zrobiła. Jak wiele innych polskich gwiazd musiała pogodzić się z losem i zdać na polskie kino.
Wizerunek seksbomby zaprezentowała również w obu Kilerach Machulskiego. Już jako kobieta dojrzała zaczęła zmieniać wizerunek. Na potrzeby filmy Żurek ścięła włosy i zagrała postać odbiegającą od dotychczasowych kreacji. Potem przyjęła jeszcze kilka takich trudnych i ambitnych ról, które mnie przekonały o tym, że jest na prawdę dobra aktorką.
Katarzyna Figura ma dorosłego syna Aleksandra. A także dwie małe córeczki ze związku z niejakim Kajem , biznesmenem . Ostatnio próbowali swych sił jako restauratorzy, z tym, że nie wyszło….
W Tańcu z gwiazdami nie została doceniona przez widzów, odpadła jako pierwsza.

Nie da się ukryć, że jest barwną i znaczącą postacią polskiego kina i jej kreacje na pewno przejdą do historii. Już trzy razy pozowała nago go gazety Playboy.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl