Plotki z życia gwiazd
Absolwentka szkoły filmowej w Sępólnie Krajeńskim. Stała się rozpoznawalna dzięki reklamie stacji telewizyjnej Canal+. Jej światowa sława nadejdzie i to niedługo. Zagrała pare mało znaczących ról ale te Oskarowe są jeszcze przed nią i to na wyciągnięcie ręki. Jest wyśmienitą aktorką, potrafi zagrać każdego i wszystko. Z powodzeniem mogła by być komisją egzaminacyjną w jednej osobie na egzaminach do szkoły aktorkiej.

Lubi biegać boso po rannej rosie i zbierać bukiety z najdrobniejszych kwiatów na łące. Co wieczór staje w oknie swego mieszkania, a kiedy księżyc świeci plecie wianki z jego promieni. Gdy nadaża się okazja to śpiewa stojąc w oknie a jej głos wicher niesie daleko, daleko ...

Glinka w rozkładówce z Playboy na ścianie była by wspaniałą ozdobą w pokoju w akademiku lub internacie. Propozycje rozbieranych zdjęć z pewnością już padły ze strony CKM i Playboy. Powinna się zgodzić i pokazać się w całości milonom czytelników. Jej anielska uroda powala na kolana a bez makijażu wygląda równie dobrze.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl