Plotki z życia gwiazd
Kayah to jedna z najbardziej popularnych popowych piosenkarek polskich. Nie spotkałam się z jej wypowiedziami na temat dzieciństwa czy wczesnej młodości dlatego nic o tym okresie jej życia nie wiem. Początki jej kariery nie były łatwe. Śpiewała z przeróżnymi zespołami i muzykami np. z Tiltem znany przebój „Mówię Ci że”. Szczególnie wyraźnie zapamiętałam jej solowy debiut z 1988r.zaśpiewała piosenkę pt. „Córeczko”. Utwór ten nuciła cała Polska. Kayah stała się na chwilę znana i popularna. Ale na chwilę, potem znowu o niej ucichło, nie mogła się przebić. Wyjechała więc do Wiednia i pracowała jako modelka.
Popularność i złote płyty miały dopiero nadejść.
Kasia (to jej prawdziwe imię ) cały czas pracowała też jako piosenkarka. Wydała płytę „Kamień”.
Ale szczyt popularności przyszedł wraz z modą na Bałkany i Bregoica.
Z chwilą nagrania płyty Kayah/Bregoic Polska oszalał. Nie było imprezy bez Prawy do lewego czy Śpij kochanie śpij. Posypały się nagrody, złote płyty, wywiady…..
W życiu prywatnym Kayah związała się z holenderskim producentem (bardzo obecnie znanym) Rinke Rooijensem i urodziła syna Rocha. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, choć obydwoje starają się być dobrymi rodzicami dla swojego jedynego syna.

Kayah słynie ze świetnej figury i tak w 2005 roku pokazała się nago w Playboyu.
Obecnie piosenkarka ma własną wytwórnie muzyczną, gdzie promuje młode talenty. Dużo plotkuje się na temat jej związku z piosenkarzem i architektem Sebastianem Karpiel –Bułecką (lider zespołu Zakopower). Kayah wydała w tym roku nową płytę pt. Skała i dlatego pokazuje się teraz w przeróżnych komercyjnych programach typu Szymon Majewski Show. Jest ciekawą, oryginalną postacią polskiej sceny. Życzymy sukcesów !!!
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl