Plotki z życia gwiazd
Młoda polska aktorka. Chodź zagrała w kilku filmach fabularnych, znana jest głównie z seriali. Odkrył i wykreował ją TVN. Najpierw pojawiła się w Na Wspólnej, gdzie zagrała kontrowersyjną postać, dziewczynę jednego z głównych bohaterów Zuzę. Co ciekawe na początku była to postać wręcz tragiczna. A tu proszę. W ostatnim hicie TVN-u wcieliła się w postać komediową - Violettę Kubasińską. Rola przerosła jej i producentów oczekiwania. W rankingach popularności przegoniła samą Julię Kamińską odtwórczynię tytułowej Brzyduli. Stała się wręcz kultowa postacią. Ciekawe jak wykorzysta to TVN?

Prywatnie, sprawia wrażenie skromnej osoby,na salonach warszawki bywa sporadycznie, wybrała sobie męża spoza branży. Krzysztof Wiśniewski nie mylić z Michałem, jest ekonomistą.

Małgorzata pokazała się w Tańcu z gwiazdami, u Kuby i Szymona. Nie miała nagiej sesji ani w Playboyu ani w CKM, a szkoda, bo jest bardzo atrakcyjną młodą kobietą. Może się jednak Pani Małgorzato doczekamy? Tak czy siak życzymy dalszych sukcesów.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl