Plotki z życia gwiazd
Mandaryna, to pseudonim artystyczny Marty Wiśniewskiej, piosenkarki, tancerki i choreografki. Nie da się ukryć, że popularna stała się dopiero jako żona Michała Wiśniewskiego. Była odpowiedzialna za układy artystyczne w zespole Ich Troje. Ślub z Michałem Wiśniewskim był wydarzeniem medialnym transmitowanym przez telewizję TVN , ślub odbył się w Skandynawii, w lodowej kaplicy.

Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci . Wiśniewscy wystąpili także w realisty show Jestem jaki jestem, gdzie zdecydowali się pokazać swoje życie prywatne.
Kiedy Marta zaczęła stawiać na swoją karierę i udzielać się na różnych festiwalach jako piosenkarka i tancerka zaczął się kryzys w małżeństwie. Michała podejrzewano o to, że jest zazdrosny o karierę żony.

W końcu związek nie wytrzymał próby czasu. Obecnie Michał Wiśniewski ma już inną żonę. Marta zaś nie tak dawno zakończyła, wydawało się, dobrze zapowiadający się związek . Dobrze sobie radzi, nagrywa płyty, daje koncerty, ma grono wiernych fanów. Podobno ma nowego wielbiciela. Być może faktycznie jest to młody stylista z którym ostatnio ją widywano, ponieważ dokonała bardzo korzystnej zmiany wizerunku.

W Tańcu z gwiazdami jej pewnie nie zobaczymy, bo jest tancerką, ale Playboy albo CKM, czemu nie? Z tym , że im szybciej tym lepiej.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl