Plotki z życia gwiazd
Renata Dancewicz polska aktorka, należy do grona bardziej skrytych osób publicznych. Rzadko udziela wywiadów , rzadko też bywa gościem komercyjnych programów. Jako młoda aktorka zachwyciła w Diabelskiej Edukacji oraz u boku Marka Konrada w Pułkowniku Kwiatkowskim. Zaznaczyć trzeba, że nie stroniła wtedy od rozbieranych scen. A miała i pewnie nadal ma co pokazać. Znawcy zachwycali się zwłaszcza jej biustem.

Zagrała też w bardzo popularnym serialu Ekstradycja, a obecnie cały czas gra panią prawnik w Na Wspólnej produkcja TVN. Zapewne promocją tego serialu był spowodowany jej występ w Tańcu z gwiazdami. Znakiem rozpoznawczym aktorki były długie, luźno opuszczone na ramiona włosy, tak więc jej fani musieli być bardzo zawiedzeni gdy zmieniła fryzurę na krótką, mało klasyczną. No cóż o gustach się podobno nie dyskutuje.

O jej życiu prywatnym wiemy tyle, że jej ukochane hobby to brydż. Do tego stopnia, że jej życiowym partnerem jest czołowy, polski brydżysta. Renata ma z nim syna Jerzego. Deklaruje się także jako zagorzały wróg instytucji małżeństwa. Wydaje się bardzo pewną siebie, niezależną kobietą. Jako bezpruderyjna osoba poazała sie nago w Playboy i CKM. Rozebrana Renata Dancewicz to niestety widok coraz rzadszy.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl