Plotki z życia gwiazd
Weronika Książkiewicz to młoda polska aktorka. Trudno powiedzieć co przyniosło jej popularność i rozpoznawalność. Niewątpliwie jest uroczą, młodą kobietą obdarzoną oryginalną urodą. Urodziła się w Moskwie i choć obydwoje jej rodzice są Polakami ma coś wschodniego w rysach twarzy. Grała przede wszystkim wiele ról drugoplanowych oraz dużo epizodów. Za to nie opuściła chyba żadnego programu promującego gwiazdy. Widzieliśmy ją w : Gwiazdy tańczą na lodzie, Ford Boyard, Ranking gwiazd.

Miała też wystąpić w popularnym Tańcu z gwiazdami lecz okazało się że ma jakieś poważne schorzenie uniemożliwiające występ. Musiała poddać się operacji, która podobno uchroniła ja przed poważnymi zdrowotnymi konsekwencjami. Weronika uwielbia też bywać na salonach warszawki. Tak więc jest częstym gościem prasy i portali plotkarskich. Bywanie się opłaciło, poznała zamożnego Krzysztofa Latka, z którym to niebawem będzie miała dziecko. Krzysztof Latek z pochodzenia Czech jest bardzo dobrze sytuowanym człowiekiem, także o najbliższą przyszłość aktorka nie musi się martwić.

W 2008r. Weronika miała nagą sesję w Playboyu. Zapewne w przyszłości to jeszcze powtórzy. Na przykładzie Anny Muchy można z całą pewnością stwierdzić, że jest to bardzo dobry krok promocyjny.
  • Dodaj komentarz
  • Imie
  • Copyright gwiazdy-ekranu.pl